NONSTOP služba

Zameraním našej spoločnosti je dodávka originálnych náhradných dielov ako aj celých kompletov brzdových a elektronických systémov pre úžitkové vozidlá. Od r. 2002 sme zmluvným partnerom firmy WABCO a už niekoľko rokov sme jej najväčším distribútorom na Slovensku. Aby sme našim zákazníkom vedeli vyhovieť v uvedených oblastiach v maximálnej miere, taktiež dodávame aj originálne náhradné diely od firiem KNORR – BREMSEHALDEXPROVIA a ďalších. 

Nosným programom našej firmy sú dodávky originálnych náhradných dielov ako aj celých montážnych kompletov brzdových a elektronických systémov pre výrobcov úžitkových vozidiel podľa ich želania. Našim zákazníkom ponúkame technickú podporu a poradenstvo v danej oblasti ako aj možnosť dodávky diagnostických zariadení pre diagnostiku elektronických systémov uvedených výrobcov. Poznajúc požiadavky našich zákazníkov v oblasti servisu úžitkových vozidiel sme rozšírili našu ponuku o dodávky multiznačkovej diagnostiky úžitkových vozidiel W.EASY od firmy WABCOWÜRTH,  ktorej zmluvným partnerom sme od r. 2010.

kvalitny

KVALITNÝ TOVAR

Diely nakupujeme priamo od výrobcov, čím garantujeme ich pôvod a kvalitu.

kvalitny

RÝCHLE DODANIE

Skladom  máme  široký sortiment  náhradných dielov alebo ich vieme veľmi rýchlo zabezpečiť  

kvalitny

RADI VÁM PORADÍME

Naši pracovníci  sa neustále vzdelávajú a absolvujú pravidelne školenia, takže Vám vedia odborne poradiť pri každej oprave vozidla. 

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás